BUDMAT® ArcelorMittal/SSAB PLIENINĖS STOGO DANGOS

Budmat gamintojo asortimente rasite aukščiausios kokybės plienines stogo dangas. Jos skirstomos į kelias kategorijas – tai modulinės stogo dangos, plieninės čerpės, klasikinės stogo dangos.

Mėgstantiems modernų, tačiau laikui nepavaldų dizainą gamintojas rekomeduoja klasikinę stogo dangą. Ieškantiems elegancijos verta rinktis plienines čerpes, o norintiems kurti unikalius dizaino sprendimus, tikrai patiks modulinė stogo danga.

MODULINIAI LAKŠTAI (1190 x 736 mm)

Klasikinė, tradicinė, estetika žavinti plieninė danga stogui, kuri tikrai nenuvils. Ji geriausiai tinka istorinei architektūrai ir klasikinio stiliaus pastatams. Padeda dar geriau atskleisti šių pastatų eleganciją!

MODULINIAI LAKŠTAI (1196 x 725 mm)

Unikalios išvaizdos, moderni danga, kuri idealiai tinka drąsiems architektūriniams sprendimams. Preciziškai suformuotos jungtys, užlenkti apatiniai lakštų kraštai ir kiti konstrukciniai sprendimai padidina dangos tvirtumą, sandarumą, užtikrina gerą vandens nutekėjimą nuo stogo paviršiaus.

MODULINIAI LAKŠTAI (1184 – 1188 x 736 mm)

Graži ir praktiška – tai du žodžiai, kurie geriausiai apibūdina šią dangą, daugiau nieko pridurti nebereikia. Nebent tai, kad Bella Sara yra bene ekonomiškiausias modulinės dangos variantas: lyginant su kitomis gamintojo siūlomomis dangomis, ji turi mažiausius lakštus, todėl jos įrengimas yra išties nebrangus. 

KLASIKINĖ STOGO DANGA

Klasikinė stogo danga – genialumas paprastume. Klasikinė stogo danga puikiai tinka tiek istorinės reikšmės pastatams, tiek moderniai architektūrai, todėl yra laikoma universali ir lengvai pritaikoma. Turi „Click“ sistemą – patogesniam ir greitesniam montavimui. Tinka ir stogui, ir fasadui.

PLIENINĖ STOGO DANGA

PLIENINĖ STOGO DANGA

PLIENINĖ STOGO DANGA

error: