BUDMAT® ArcelorMittal/SSAB PLIENINĖS STOGO DANGOS

Budmat gamintojo asortimente rasite aukščiausios kokybės plienines stogo dangas. Jos skirstomos į kelias kategorijas – tai modulinės stogo dangos, plieninės čerpės, klasikinės stogo dangos.

Mėgstantiems modernų, tačiau laikui nepavaldų dizainą gamintojas rekomeduoja klasikinę stogo dangą. Ieškantiems elegancijos verta rinktis plienines čerpes, o norintiems kurti unikalius dizaino sprendimus, tikrai patiks modulinė stogo danga.

VENECJA

PLIENINĖ MODULINE STOGO DANGA

Klasikinė, tradicinė, estetika žavinti plieninė danga stogui, kuri tikrai nenuvils. Ji geriausiai tinka istorinei architektūrai ir klasikinio stiliaus pastatams. Padeda dar geriau atskleisti šių pastatų eleganciją!

MURANO

PLIENINĖ MODULINE STOGO DANGA

Unikalios išvaizdos, moderni danga, kuri idealiai tinka drąsiems architektūriniams sprendimams. Preciziškai suformuotos jungtys, užlenkti apatiniai lakštų kraštai ir kiti konstrukciniai sprendimai padidina dangos tvirtumą, sandarumą, užtikrina gerą vandens nutekėjimą nuo stogo paviršiaus.

RIALO

PLIENINĖ MODULINE STOGO DANGA

Kompromisas tarp modernumo ir elegancijos. Pagaminta pasitelkus pažangias technologijas, ši danga yra ekonomiška, tvirta. Ši stogo danga yra subalansuota klasikinės architektūros mėgėjams, tačiau puikiai dera ir modernaus, minimalistinio stiliaus pastatams.

BELLA SARA

PLIENINĖ MODULINE STOGO DANGA

Graži ir praktiška – tai du žodžiai, kurie geriausiai apibūdina šią dangą, daugiau nieko pridurti nebereikia. Nebent tai, kad Bella Sara yra bene ekonomiškiausias modulinės dangos variantas: lyginant su kitomis gamintojo siūlomomis dangomis, ji turi mažiausius lakštus, todėl jos įrengimas yra išties nebrangus. 

FERRARA

PLIENINĖ MODULINE STOGO DANGA

Profesionalų sukurta plieninė stogo danga. Dėl unikalaus dizaino, Ferrara suteikia čerpinio stogo išvaizdą. Tai net keli geri dalykai viename: mėgaukitės tvirtumu, nesudėtinga priežiūra ir akį traukiančia stogo išvaizda!

KLASIKINĖ STOGO DANGA

Klasikinė stogo danga – genialumas paprastume. Klasikinė stogo danga puikiai tinka tiek istorinės reikšmės pastatams, tiek moderniai architektūrai, todėl yra laikoma universali ir lengvai pritaikoma. Turi „Click“ sistemą – patogesniam ir greitesniam montavimui. Tinka ir stogui, ir fasadui.

ARIA

PLIENINĖ STOGO DANGA

SARA

PLIENINĖ STOGO DANGA

ZEFIR

PLIENINĖ STOGO DANGA

error: