BUDMAT® ArcelorMittal/SSAB PLIENINĖS STOGO DANGOS

BUDMAT® AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS MODULINĖ ČERPĖ

 VENECJA
 MURANO
 RIALTO
 BELLA SARA
 FERRARA
 BUDMAT® KLASIKINĖ STOGO DANGA
 

BUDMAT® PLIENINĖ ČERPĖ

ARIA
SARA
Aria čerpinis profilis
Sara čerpinis profilis
ZEFIR
 
Zefir čerpinis profilis
 

BUDMAT® plieninėms stogo dangoms suteikiama ilgametė 10, 30, 50 metų garantija. 

BUDMAT® gali pasiūlyti aukščiausios kokybės plienines stogo dangas. Svarbiausias elementas, lemiantis plieninės stogo dangos patvarumą yra cinko sluoksnis ne mažesnis negu 275 g/m², kuris apsaugo stogo dangą nuo korozijos ir užtikrina ilgaamžiškumą.

Plieninių stogo dangų profiliavimui naudojama aukščiausios kokybės plienas pasaulyje gerai žinomų ir pirmaujančių gamintojų – tokių kaip SSAB – Švedija, ArcellorMittal. Stogo dangos profiliuotos iš SSAB žaliavos turi žymą galinėje lakšto pusėje, kurioje nurodoma: laikas, padengimas ir šalis ( pvz.:  ”SSAB” made in Sweden „Prelaq NOVA“) – tai aukščiausia gaminio kokybė.

Kiekvienas pagamintas stogas yra testuojamas. BUDMAT® – pirmasis stogo dangų gamintojas, įvedęs unikalią gamybos kontrolės sistemą, taip užtikrinant, kad profiliuojami stogai – tai aukščiausios kokybės produktai. Specialiu Vokietijos bendrovės „Fischer” matavimo įrenginiu nustatoma ne tik deklaruojamus kokybės parametrus, tačiau ir faktinius kiekvienos stogo dangos pagrindinius parametrus: cinko sluoksnis, stogo dangos storis, dažų sluoksnio storis. Stogo dangai yra išduodamas sertifikatas.

Stogo dangos padengtos blizgiu poliesteriu ar matiniu struktūriniu poliesteriu priskiriamos plonasluoksnėms dangoms.

Prelaq NOVA (Pural), Prelaq X-matt ar HDX  – dėl unikalios padengimo technologijos, šios stogo dangos yra atsparesnės korozijai, mechaniniams pažeidimams bei puikiai išlaiko savo blizgesį bei spalvą.


Plienines čerpių dangas galima pasirinkti su šiais padengimais:

  • Poliesteris blizgus;
  • Matinis struktūrinis poliesteris;
  • Granite HDX;
  • Prelaq Nova;
  • Prelaq Nova Matt;
  • Prelaq X-matt

Poliesteris blizgus

Poliesteriu dengti plieno lakštai yra vieni iš populiariausiu daugelyje pasaulio šalių. Šio organinio padengimo storis siekia 25 μm. Pagrindinės savybės: puiki išvaizda (blizgesio klasė 30 GU), didelis mechaninis tvirtumas ir atsparumas, geras kokybės ir kainos santykis. Poliesteris užtikrina patenkinamą apsaugą nuo korozijos (klasė RC3) esant normalioms klimato sąlygoms. Atsparumo UV spinduliams klasė RUV2.

Matinis struktūrinis poliesteris

Šiuos organinės dangos storis siekia 35 μm. Matinis struktūrinis poliesteris yra atsparus klimato poveikiui ir korozijai (klasė RC3). Atsparumo UV spinduliams klasė RUV3. Paviršius matinis struktūrinis – neblizga. Nepriklausomai nuo stogo šlaitų krypties, dangos išlaiko vienodą matinę išvaizdą.

Granite HDX

Geriausias metalurgijos koncerno Arcelor Mittal produktas. Šio poliuritano (PUR) padengimo sluoksnis 55 μm. Palyginti su Poliesteriu, Granite HDX yra kur kas atsparesnis atmosferos ir mechaniniam poveikiui, temperatūros svyravimams, išblukimui, o grūdėtas paviršius suteikia patvarumą ir ilgaamžiškumą. Granite HDX, tai aukščiausias atsparumas korozijai (klasė RC5), ultravioletiniam spinduliavimui (klasė RUV4) ir mechaniniams pažeidimams. Taigi Granite HDX tinka naudoti tiek normalioje, tiek agresyvioje ir reiklioje aplinkoje: šaltose, drėgnose bei saulėtose vietovėse, kur ultravioletinis spinduliavimas yra ypač didelis, pajūryje (iki 20 km nuo kranto), pramoninėse ir užterštose vietovėse. Tyrimais patvirtinta, kad Granite HDX – viena iš labiausiai patikimų ir patvarių medžiagų rinkoje.

Prelaq Nova

Prelaq Nova – plėvelinė poliesterio tipo danga, kurios bendras storis 50 μm. Šis padengimas yra modifikuotas poliamidas poliuretano pagrindu. Palyginti su Poliesteriu, Prelaq Nova yra mažiau pažeidžiama žmonėms vaikštant ant stogo ir atsparesnė kitiems veiksniams, kuriuos turi atlaikyti stogo danga. Paskutiniame organinės dangos sluoksnyje yra polimero grūdelių, kurie apsaugo paviršių nuo išorinių pažeidimų. Skardą Prelaq Nova tinka naudoti tiek normalioje aplinkoje, tiek pramonėje ir pajūrio zonoje. Ši danga yra atspari atmosferos poveikiui ekstremalioms klimato sąlygoms, gerai atlaiko mechaninį sniego ir ledo poveikį bei saulės ultravioletinį spinduliavimą (klasė RUV3). Ji pasižymi aukštu atsparumu lankstymui ir korozijai (klasė RC4).

Prelaq Nova Matt

Prelaq Nova Matt padengimo bendras storis 50 μm. Storas grunto sluoksnis suteikia puikų atsparumą korozijai (klasė RC4). Ji ypatingai atspari įvairioms oro sąlygoms ir neblunka (atsparumo UV spinduliavimui klasė RUV3). Tai poliuretano pagrindo danga, kurios savybės užtikrina gaminių ilgaamžiškumą. Į paskutinį dangos sluoksnį pridėta keramikos grūdelių, todėl paviršius atsparus įbrėžimams. Tai ilgaamžė, aukštos kokybės, lengvai naudojama danga.

Prelaq X-Matt

Unikali 30 μm storio poliesterio danga Prelaq X-Matt užtikrina išskirtinį atsparumą korozijai. Prelaq X-Matt priklauso antikorozinių dangų kategorijai, atitinkančiai EN 10169 normą. Ji užtikrina labai ilga produkto tarnavimo laiką, padidina atsparumą korozijai (klasė RC3) ir mechaniniams subraižymams bei UV spinduliams (klasė RUV3).

error: Content is protected !!