Bituminės čerpelės Icopal®

BITUMINĖS ČERPELĖS ICOPAL®

Icopal® vienas iš didžiausių stogų ir hidroizoliacinių medžiagų gamintojas – turintis daugiau nei šimto metų patirtį.

Icopal® bituminės čerpelės yra vienos storiausių esančių rinkoje, pasižymi puikiomis techninėmis savybėmis, ilgą tarnavimo laiką užtikrinančiomis technologijomis.

PLANO NATUR

PLANO TEMA

PLANO ANTIK

PLANO CLARO

BEBRO UODEGA

Icopal Plano – tai SBS modifikuotos bituminės čerpelės, kurios pasižymi tvirta daugiasluoksne struktūra ir paprastu montavimu. Šios dangos visuomet patikimai apsaugo Jūsų namo stogą.

Icopal Plano elastiška daugiasluoksnė struktūra kartu su pabarstu, suteikiančiu stogo dangai išbaigtumo vaizdą, efektyviai izoliuoja visus iš išorės sklindančius lietaus ar krušos garsus. Dėl sluoksniais klojamos dangos kiekviena tvirtinimo vieta uždengiama kitu klojamu sluoksniu, o specialus savaime limpantis bitumas suformuoja vientisą stogo dangą. Net stiprus vėjas negali pakenkti Jūsų stogui. Icopal Plano suteikia visapusišką komfortą.

Bitumines čerpeles galima naudoti ne tik naujų namų stogams, bet ir remontuojant esamą stogo dangą. Jos ypač tinka sudėtingos konstrukcijos ir didelio ploto stogams, kai yra įvairių nuolydžių. Čerpeles lengva pjaustyti ir stogui suteikti įvairias formas: palėpių langams, bokšteliams, karnizams ir kitiems sudėtingiems paviršiams.
Minimalus nuolydis Icopal Plano – 12o

Bituminės čerpelės
  PLANO NATUR
   PLANO TEMA
    PLANO ANTIK
    PLANO CLARO
     BEBRO UODEGA

 


Sudėtis

error: