Tyvek

Difuzinė stogo plėvelė Tyvek Soft

Difuzinė stogo plėvelė Tyvek Soft dažniausiai naudojama apšiltintų šlaitinių stogų vandens ir vėjo izoliacijai. Ji klojama tiesiai ant apšiltinančios medžiagos.Ši plėvelė yra itin kokybiška ir žinoma visame pasaulyje. Ji buvo sukurta specialiai tokioms sąlygoms, kur itin svarbu išlaikyti sausumą ir šilumą. Difuzinė stogo plėvelė Tyvek Soft yra pagaminta iš aukštos kokybės itin tankaus polietileno pluošto, todėl ši plėvelė turi sujungtas geriausias tokių medžiagų kaip popierius, paprasta polietileno plėvelė ir audinys, savybes. Dėl šių savybių Tyvek Soft yra ypač lengva, tačiau labai tvirta, ji puikiai praleidžia garus (vandens garų pralaidumas – net 3000 g/m²/24 h), tačiau nepraleidžia vėjo, vandens ir skystų cheminių medžiagų, ją sunku pradurti, įbrėžti ar įplėšti. Difuzinė stogo plėvelė Tyvek Soft taip pat yra glotni, matinė, tanki. Ši stogo plėvelė turi kokybės sertifikatus ISO 9001 ir ISO 14001.

Difuzinės plėvelės Tyvek Soft parametrai:
– Svoris – 60 g/m²
– Rulono plotis – 1,5 m
– Rulono ilgis – 50 m
– Kiekis rulone – 75 m²


Difuzinė stogo plėvelė Tyvek Solid

Vienas iš svarbiausių difuzinių plėvelių panaudojimo tikslų – namo šilumos apsauga. Ji garantuoja mažesnes sąskaitas už šildymą. Praktinio tyrimo metu buvo nustatyta, kad, įrengus stoge difuzinę plėvelę „Tyvek“, energijos išlaidas per metus galima sumažinti 30 proc.Kokybiškos membranos pasirinkimas sąlygoja, kad visos funkcijos – namo šilumos apsauga, mažesnės sąskaitos už šildymą, komfortas dėl reikiamo temperatūrinio režimo ištisus metus, apsauga nuo pelėsių ir puvimo – bus atliekamos ilgus metus.Tyvek Solid Naudojama apšiltintų šlaitinių stogų vandens ir vėjo izoliacijai. Klojama tiesiai ant apšiltinančios medžiagos.

Difuzinės plėvelės Tyvek Solid parametrai:
– Svoris – 80 g/m²
– Rulono plotis – 1,5 m
– Rulono ilgis – 50 m
– Kiekis rulone – 75 m²


Difuzinė stogo plėvelė Tyvek Pro

Tyvek® Pro Naudojama apšiltintų šlaitinių stogų vandens ir vėjo izoliacijai. Klojama tiesiai ant pakloto arba ant apšiltinančios medžiagos. Ši stogo plėvelė turi kokybės sertifikatus ISO 9001 ir ISO 14001.

Difuzinės plėvelės Tyvek Pro parametrai:
– Svoris – 125 g/m²
– Rulono plotis – 1,5 m
– Rulono ilgis – 50 m
– Kiekis rulone


Difuzinė lygaus stogo plėvelė Tyvek® Metall

Tyvek® Metall – tai difuzinė plėvelė lygių skardų stogams. Ją sudaro HDPE plėvelė ir polipropileninis tinklas, kuris leidžia pasišalinti drėgmei iš po pagrindinės stogo dangos.

Difuzinės plėvelės Tyvek Metall parametrai:

– Svoris – 400 g/m²
– Rulono plotis – 1,1 m
– Rulono ilgis – 30 m
– Kiekis rulone – 33 m²

error: