Plastikinė lietaus sistema

 

Rinkoje galima įsigyti įvairių plastikinių lietvamzdžių sistemų, tačiau renkantis vertėtų pasidomėti jų kokybe ir gamybos būdu.

Šie plastikiniai lietvamzdžiai gaminami iš specialaus elastingo plastiko, kuris suteikia visai sistemai lankstumo.  Tai labai svarbu žiemą, kada sniegas slenka nuo stogo dangos ir lietvamzdžiams tenka atlaikyti dideles apkrovas. Elastingas plastikas išlinkęs grįžta į pradinę padėtį.

Latakai ir lietvamzdžiai yra pilnai atsparūs lietaus vandenyje esantiems teršalams ir atmosferoms veiksniams. Plastikiniai lietvamzdžiai  gaminami, išliejant iš vienos spalvos plastiko.  Šiuo metu galima pasirinkti net keleto spalvų lietvamzdžių sistemas, atitinkamai priderinant jas prie stogo spalvos ir namo architektūros.

Latakų ir lietvamzdžių sistema gaminama rudos, baltos, juodos, raudonos ir grafitinės spalvos. Latakų skersmenys 70, 100, 130, 160 mm. Lietvamzdžių skersmenys 50, 75, 90, 110 mm.

Be to, svarbu, kad visos sistemos dalys būtų tinkamai ir patikimai sujungtos. Darbų sparta priklauso nuo to, kokiu būdu lietvamzdžių sistema yra montuojama – klijuojant ar tvirtinant mechaniškai. Klijuojant atskiras sistemos dalis darbai trunka ilgiau, be to šis sutvirtinimo būdas mažiau atsparus temperatūros pokyčiams. Paprasčiau ir lengviau darbus atlikti galima pasirinkus mechaniškai montuojamą plastikinių lietvamzdžių sistemą. Jos sudedamosios dalys tiesiog susineria viena su kita, o sandarumą užtikrina sandarinimo tarpinės. Taip visi darbai atliekami gana sparčiai ir paprastai.

 

 

error: