CEMBRIT Banguoti lakštai EUROFALA – Izopol

Stogo danga – beasbestiniai banguoti lakštai „EUROFALA” naudojami įvairių pastatų – gyvenamųjų ir reprezentacinių, visuomeninų ir ūkinių bei pramoninių – stogų, sienų dengimui ir apdailai. Tinka visur kur svarbi estetika ir kokybė. Svarbiausios fibrocementinių gaminių savybės – tvirtumas, atsparumas ugniai, korozijai ir orų kaitai. Šios savybės garantuoja, kad ir po daugelio metų stogas džiugins namo savininko akį, danga nepraras savo funkcijų.

Žaliavos ir sudėtis

Izopol lakštai „EuroFala“ susideda iš keletos medžiagos sluoksnių, kurios pagrindinė sudedamoji dalis yra cementas. PVA pluoštu skersai bangos armuota plokštė įgauna didelį atsparumą ir tvirtumą. Be to, lakštų gamyboje naudojamos medžiagos yra: kreida, silicio dioksidas ir celiuliozės plaušai. Fibrocementiniai gaminiai pasižymi dideliu atsparumu atmosferos poveikiui (sniegui, lietui, šalčiui, karščiui) bei įvairiems cheminiams junginiams.

Savybės:

-ekonomiškas ir ekologiškas šiferio pakaitalas;
-geras mikroklimatas;
-atsparus pavojingiems cheminiams junginiams;
-garso ir šilumos izoliacija;
-nedegus, patvarus ir tvirtas;
-natūralios šviesos naudojimas (skaidrieji stoglangių lakštai EUROLUX);
-atsparus atmosferos pokyčiams;
-apdailos estetika.

Spalvos:

Lakštų tipai:

standartiniai
NO/WO

Lakštai „EuroFala“ yra dviejų tipų: 1) standartiniai ir 2) NO/WO. Standartinius lakštus prieš montavimą reikia apdirbti, todėl juos galima pritaikyti dengiant naujus ar atnaujinamus, modernizuojamus stogus. NO/WO lakštai su nupjautais kampais ir išgręžtomis skylėmis bangose jau yra paruošti montuoti. Jais siūloma dengti tik naujus stogus.

Išmatavimai:

 

 

 

 

 

Techininės savybės:

Šiferis tvirtinamas varžtais su plastmasine galvute. Vienam 1150×1250 mm lapui pritvirtinti reikia 2,5 varžto. Varžtų galvutės parenkamos pagal šiferio spalvą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

error: