Venecja modulinė čerpė – plieninė stogo danga

VENECJA – NOVATORIŠKAS IR IŠSKIRTINIS SPRENDIMAS

Stogo danga pasižymi unikalia forma bei estetiška išvaizda. 5 bangų forma, įspaudai apatinėje bangos briaunoje pabrėžia plieninės čerpės Venecja formą ir sukuria išskirtinį įspūdį.

 
 VENECJA modulinė čerpė – Montavimo instrukcija

Tai nedideli lakštai su krašto užlenkimu, sumontavus nesimato sujungimų, o stogas atrodo vientisas.  Dėl užlenktos priekinės lakšto briaunos maksimaliai padidėja stogo dangos atsparumas įvairioms oro sąlygoms.

Paprastas ir greitas montavimas.

Dengiant stogo danga Venecija atliekų lieka iki 20% mažiau.

Tarpusavyje lakštams suveržti yra skylės paruoštos gamykloje. Specialiai suformuoti kampai, padeda idealiai sudėti ir suglausti vieną su kitu ant stogo paviršiaus klojamus lakštus. Vertikalios standumo briaunos papildomai sustiprina lakštą.

Stogo danga saugiai ir patikimai supakuota ant padėklo, tarp lakštų naudojamos specialios tarpines, kad lakštai transportavimo metu neliestų vienas kito ir nesusibraižytų.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  • Nedideli lakštai 1190×736 mm su krašto užlenkimu, todėl maksimaliai padidėja stogo dangos atsparumas įvairioms oro sąlygoms
  • Vienas lakštas = 10 čerpių
  • Paprastas ir greitas montavimas
  • Mažesnės medžiagų sąnaudos. Dengiant atliekų lieka iki 20% mažiau
  • Tarpusavyje lakštams suveržti yra skylės paruoštos gamykloje
  • Vertikalios standumo briaunos papildomai sustiprina lakštą
  • Stogo kampo reguliavimas
  • Stogo danga saugiai ir patikimai supakuota ant padėklo

X-MATT
50 metų garantija
 
      X-matt X-matt X-matt X-matt X-matt
    ruda 384 molio 742 juoda 015 grafitas 455 vyšninė 758
X-Matt užtikrina išskirtinį atsparumą korozijai, užtikrina labai ilgą produkto tarnavimo laiką, padidina atsparumą mechaniniams subraižymams bei UV spinduliams. Padengta specialiai sukurta 30 μm storio poliesterio danga. Modulinė plieninė čerpė Venecja yra pagaminta iš aukščiausios kokybės švediško plieno SSAB.

D-MATT
30 metų garantija
               
    D-matt D-matt D-matt D-matt  
    ruda 8017 molio 8004 juoda 9005 grafitas 7024  
Modulinė plieninė čerpė Venecja gaminama iš vokiškos Arcelor Mittal skardos su specialiu 35 μm padengimu – tai patvarumas, ilgaamžiškumas ir net 30 metų garantija. Padengimas D-Matt yra gražios grublėtos struktūros, dėl to turėtų būti patenkinti net reikliausių klientų lūkesčiai.

S-PURE
20 metų garantija
           
    S-Pure S-Pure S-Pure    
    ruda P817B juoda P905B antracitas P716B    
Vokiško plieno liejyklos Arcelor Mittal skarda su specialių 25 μm S-Pure padengimu yra suteikiama iki 20 metų garantija.

 

error: Content is protected !!