EUROVENT difuzinės plėvelės

Eurovent plėvelės – vokiška kokybė ir technologija– tai išskirtinės Eurovent markės plėvelių savybės. Eurovent plėvelių pranašumas, be abejo, yra jos ilgaamžiškumas, patvirtintas atliktų atsparumo susidėvėjimui bandymų metu Vokietijoje, Institut für textile Bau – und Umwelttechnik GmbH laboratorijoje Grevene. Eurovent stoginės ir sieninės plėvelės – tai ne tik aukšta kokybė, bet ir 15 metų stoginių ir sieninių plėvelių, pasižyminčių aukštu garų praleidžiamumu, gamybos bei pardavimo patirtis Vokietijos bei Vakarų Europos rinkoje.

Eurovent difuzinė plėvelė

Eurovent® BASIC stogo plėvelė

Eurovent BASIC – tai trisluoksnė  kombinuota stogo plėvelė, turinti aukštą garų praleidžiamumo savybę, skirta naudoti statybose, šlaitinių ventiliuojamų stogų įrengimui. Susideda iš trijų sluoksnių: 2 polipropileninių neaudininių ir vidinio funkcinio polipropileninės plėvelės sluoksnio, kuris užtikrina aukštą gaminio vandens garų praleidžiamumą ir tuo pat metu nepraleidžiamumą vandeniui.

Eurovent BASIC pasižymi vandens nepraleidžiamumo savybe,  esant didesniam, kaip 3000 mm H₂O lygiui, kas turi didelę reikšmę gaminio ilgaamžiškumui ir  stiprumui. Taip pat membrana turi specialius stabilizuojančius priedus, didinančius membranos atsparumą UV spinduliams iki 4 mėnesių, kas įgalina atlikti stogo dengimo darbus su pavėlavimu. Tai ekonomiškas gaminys.

Eurovent BASIC – tai aukščiausios kokybės gaminys, todėl jis yra pažymėtas originalia etikete. Gaminio originalumą patvirtina ir informaciniai užrašai, kurie įgalina greitą, teisingą ir lengvą gaminio montažą ant stogo.

Panaudojimo sritis

Plėvelė Eurovent BASIC naudojama kaip stogo dangos paklotas šlaitiniuose apšildytuose  ir ventiliuojamuose stoguose. Neskirta naudoti ant stogų, ištisai apkalamų lentelėmis, ant kurių turi būti naudojami kiti gaminiai, pvz. Eurovent CLASSIC, Eurovent MAXI arba Eurovent STRONG. Tinkama naudoti remontuojant stogą arba mansardą „atbuline tvarka” . Saugo mansardą stogo  dengimo darbų metu, o po stogo dangos darbų pabaigos saugo nuo drėgmės ir  atmosferos vandens (lietaus, sniego, rūko). Naudojant šią membraną, nereikia palikti ventiliacinio tarpo tarp jos ir termoizoliacijos (mineralinės vatos, stiklo vatos ir pan.),  t.y. leidžiamas betarpis plėvelės  ir termoizoliacijos susilietimas. Reikia nepamiršti, kad stogo membranos yra skirtos šlaitnių apšildytų stogų izoliavimui, todėl mansardos termoizoliacijos įrengimas turi būti atliktas per minimaliai trumpą laiką, kas užtikrins efektyvų dangos sistemos funkcionavimą. Stogo dangos įrengimas, naudojant stogo membraną, turi būti vykdomas būtinai naudojant skersinius ir išilginius grėbėstus.

Aukšta Eurovent BASIC gaminio kokybė garantuoja naudotojams ramybę, patikimumą, ilgaamžiškumą bei sveiką klimatą jų namuose.

Techniniai duomenys

Paviršiaus tankis
100g/m2
Garų praleidžiamumas
3000 g/m2/24h*
Stabilumas UV spinduliavimui
4 mėnesius
Sd koeficientas
0,02 m
Nepraleidžiamumas vandeniui
W 1
Ritinio matmenys
1,5 m x 50 mb = 75 m2

Privalumai

 • pasižymi aukštu garų praleidžiamumu
 • ekonomiška
 • lengvas ir greitas montažas
 • nepralaidi vandeniui

Eurovent® CLASSIC stogo plėvelė

Eurovent CLASSIC – tai trisluoksnė, kombinuota stogo plėvelė, turinti aukštą garų praleidžiamumo savybę, skirta šlaitinių ventiliuojamų stogų, bei ištisai apkalamų stogų, įrengimui. Susideda iš trijų sluoksnių: 2 polipropileninių neaudininių ir vidinio funkcinio polipropilenines plėvelės sluoksnio, kuris užtikrina aukštą gaminio vandens garų praleidžiamumo savybę ir tuo pat metu vandens nepralaidumą. Eurovent Classic pasižymi vandens nepralaidumo savybe, esant didesniam, kaip 3000 mm H2O lygiui , kas turi didelę reikšmę gaminio ilgaamžiškumui ir  stiprumui. Taip pat plėvelė turi specialius stabilizuojančius priedus, didinančius jos atsparumą UV spinduliams iki 4 mėnesių, kas įgalina atlikti stogo dengimo darbus su pavėlavimu. Tai ekonomiškas gaminys.

Eurovent CLASSIC– tai aukščiausios kokybės gaminys, todėl jis yra pažymėtas originalia etikete. Gaminio originalumą patvirtina ir informaciniai užrašai, kurie įgalina greitą, teisingą ir lengvą gaminio montažą ant stogo.

Panaudojimo sritis

Plėvelė Eurovent CLASSIC  naudojama kaip stogo dangos paklotas šlaitiniuose, apšildytuose  ir ventiliuojamuose stoguose, o taip pat stoguose su ištisu apkalimu. Tinkama naudoti remontuojant stogą arba mansardą „atbuline tvarka” . Saugo mansardą stogo darbų metu, o po stogo apdengimo darbų pabaigos saugo nuo drėgmės ir atmosferos vandens (lietaus, sniego, rūko). Naudojant šią plėvelę, nereikia palikti ventiliacinio tarpo tarp jos ir termoizoliacijos (mineralinės vatos, stiklo vatos ir pan.),  t.y. leidžiamas betarpis plėvelės ir termoizoliacijos susilietimas. Reikia nepamiršti, kad stogo dangos paklotas yra skirtas šlaitnių apšildytų stogų izoliavimui, todėl mansardos termoizoliacijos įrengimas turi būti atliktas per minimaliai trumpą laiką, kas užtikrins efektyvų dangos sistemos funkcionavimą. Stogo dangos įrengimas turi būti vykdomas būtinai naudojant skersinius ir išilginius grėbėstus.

Aukšta Eurovent CLASSIC gaminio kokybė garantuoja naudotojams ramybę, patikimumą, ilgaamžiškumą bei sveiką klimatą jų namuose.

DĖMESIO !
Yra galimybė užsisakyti Eurovent CLASSIC stoginės plėvelės versiją su lipnia juosta. Šiuo atveju, gaminys vadinasi Eurovent CLASSIC SK

Techniniai duomenys

Paviršiaus tankis
apie 110g/m2
Garų praleidžiamumas
apie 3000 g/m2/24h*
Stabilumas UV spinduliavimui
apie 4 mėnesius
Sd koeficientas
apie 0,02 m
Nepraleidžiamumas vandeniui
W 1
Ritinio matmenys
1,5 m x 50 mb = 75 m2

Privalumai

 • pasižymi aukštu garų praleidžiamumu
 • lengvas ir greitas montažas
 • stabilus UV spinduliavimui
 • nepralaidi vandeniui

Eurovent® MAXI stogo plėvelė

Eurovent MAXI – tai trisluoksnė, kombinuota stogo plėvelė, turinti aukšto garų praleidžiamumo savybę, skirta šlaitinių ventiliuojamų stogų, bei ištisai apkalamų stogų, įrengimui. Gaminys pasižymi padidintu atsparumu plyšimui. Susideda iš trijų sluoksnių: 2 polipropileninių neaudininių ir vidinio funkcinio polipropilenines plėvelės sluoksnio, kuris užtikrina aukštą gaminio vandens garų praleidžiamumą ir tuo pat metu nepralaidumą vandeniui. Eurovent MAXI pasižymi vandens nepralaidumo savybe, esant didesniam, kaip 3000 mm H₂O lygiui , kas turi didelę reikšmę gaminio ilgaamžiškumui ir  stiprumui. Taip pat plėvelė turi specialius stabilizuojančius priedus, didinančius membranos atsparumą UV spinduliams iki 4 mėnesių, kas įgalina atlikti stogo dengimo darbus su pavėlavimu. Tai ekonomiškas gaminys.

Eurovent CLASSIC– tai aukščiausios kokybės gaminys, todėl jis yra pažymėtas originalia etikete. Gaminio originalumą patvirtina ir informaciniai užrašai, kurie įgalina greitą, teisingą ir lengvą gaminio montažą ant stogo.

Panaudojimo sritis

Plėvelė Eurovent CLASSIC  naudojama kaip stogo dangos paklotas šlaitiniuose apšildytuose  ir ventiliuojamuose stoguose, o taip pat stoguose su ištisu apkalimu. Tinkama naudoti remontuojant stogą arba mansardą „atbuline tvarka” . Saugo mansardą stogo darbų metu, o po stogo dangos darbų pabaigos saugo nuo drėgmės ir atmosferos vandens (lietaus, sniego, rūko). Naudojant šią plėvelę, nereikia palikti ventiliacinio tarpo tarp jos ir termoizoliacijos (mineralinės vatos, stiklo vatos ir pan.),  t.y. leidžiamas betarpis plėvelės ir termoizoliacijos susilietimas. Reikia nepamiršti, kad stogo dangos paklotas yra skirtas  šlaitnių apšildytų stogų izoliavimui, todėl mansardos termoizoliacijos įrengimas turi būti atliktas per minimaliai trumpą laiką, kas užtikrins efektyvų dangos sistemos funkcionavimą. Stogo dangos įrengimas turi būti vykdomas būtinai naudojant skersinius ir išilginius grėbėstus.

Aukšta Eurovent MAXI gaminio kokybė garantuoja naudotojams ramybę, patikimumą, ilgaamžiškumą bei sveiką klimatą jų namuose.

DĖMESIO !
Yra galimybė užsisakyti Eurovent MAXI stogo plėvelės versiją su lipnia juosta. Šiuo atveju, gaminys vadinasi Eurovent MAXSI SK

Techniniai duomenys

Paviršiaus tankis
140g/m2
Garų praleidžiamumas
3000 g/m2/24h*
Stabilumas UV spinduliavimui
4 mėnesius
Sd koeficientas
0,02 m
Nepraleidžiamumas vandeniui
W 1
Ritinio matmenys
1,5 m x 50 mb = 75 m2

Privalumai

 • pasižymi aukštu garų praleidžiamumu
 • atspari plyšimui
 • stabilus UV spinduliavimui
 • nepralaidi vandeniui

Eurovent® SUPER stogo plėvelė

Eurovent SUPER – tai trisluoksnė stogo plėvelė, pasižyminti aukštu garo praleidžiamumu, skirta naudoti statyboje ventiliuojamiems stogams su nuolydžiu ir sugrebėstuotiems stogams. Tai ilgaamžė medžiaga, atspari mechaniniems pažeidimams, kas lemia jos pasirinkimą. Ją galima kloti tiesiogiai ant termoizoliacijos, t. y. nereikalauja ventiliacinio tarpo tarp plėvelės ir termoizoliacijos (stiklo vatos, mineralinės vatos).

Techniniai duomenys

Paviršiaus masė
ca. 170 g/m2
Garų praleidžiamumas
ca. 3000 g/m2/24h
Sd vertė
ca. 0,02 m
Ritinio išmatavimai
1,5 m x 50 rit = 75 m2

Privalumai

 • aukštas garo praleidžiamumas
 • nepralaidumas vandeniui
 • atsparumas UV spindulių poveikiui

Eurovent® STRONG stogo plėvelė

Eurovent STRONG – tai ketursluoksnė kombinuota stogo plėvelė, turinti aukštą garų praleidžiamumo savybę, skirta šlaitinių ventiliuojamų, bei  ištisai apkalamų stogų, dengimui. Susideda iš keturių sluoksnių: 2 polipropileninių neaudininių sluoksnių, PE tinklelio ir vidinio funkcinio polipropilenines plėvelės sluoksnio. Šis gaminys pasižymi išskirtinu atsparumu plyšimui. Eurovent STRONG  pasižymi vandens nepralaidumo savybe, esant didesniam, kaip 3000 mm H2O lygiui , kas turi didelę reikšmę gaminio ilgaamžiškumui ir  stiprumui. Taip pat plėvelė turi specialius stabilizuojančius priedus, didinančius jos atsparumą UV spinduliams iki 4 mėnesių, kas įgalina atlikti stogo dengimo darbus su pavėlavimu.

Eurovent STRONG – tai aukščiausios kokybės gaminys, todėl jis yra pažymėtas originalia etikete. Gaminio originalumą patvirtina ir informaciniai užrašai, kurie įgalina greitą, teisingą ir lengvą gaminio montažą ant stogo.

Panaudojimo sritis

Eurovent STRONG plėvelė naudojama šlaitinių ventiliuojamų, bei  ištisai apkalamų stogų, dengimui, kaip stogo dangos paklotas. Savo sandaros bei stiprumo dėka, ji, kaip nedaugelis  esančių rinkoje gaminių, rekomenduojama naudoti dengiant stogą skalūnu. Saugo mansardą stogo darbų metu, o po stogo dangos darbų pabaigos saugo nuo drėgmės ir  atmosferos vandens (lietaus, sniego, rūko). Naudojant šią plėvelę, nereikia palikti ventiliacinio tarpo tarp jos ir termoizoliacijos (mineralinės vatos, stiklo vatos ir pan.). Reikia nepamiršti, kad stogo dangos paklotas yra skirtas šlaitnių apšildytų stogų izoliavimui, todėl mansardos termoizoliacijos įrengimas turi būti atliktas per minimaliai trumpą laiką, kas užtikrins efektyvų dangos sistemos funkcionavimą. Stogo dangos įrengimas, naudojant stogo plėvelę, turi būti vykdomas būtinai naudojant skersinius ir išilginius grėbėstus.

Aukšta Eurovent Strong gaminio kokybė garantuoja naudotojams ramybę, patikimumą, ilgaamžiškumą bei sveiką klimatą jų namuose.

DĖMESIO !
Yra galimybė užsisakyti Eurovent STRONG stogo plėvelės versiją su lipnia juosta. Šiuo atveju, gaminys vadinasi Eurovent STRONG SK

Techniniai duomenys

Paviršiaus tankis
apie 160g/m2
Garų praleidžiamumas
apie 3000 g/m2/24h*
Stabilumas UV spinduliavimui
apie 4 mėnesius
Sd koeficientas
apie 0,02 m
Nepraleidžiamumas vandeniui
W 1
Ritinio matmenys
1,5 m x 50 mb = 75 m2

Privalumai

 • ekstremaliai atspari plyšimui
 • pasižymi aukštu garų praleidžiamumu
 • stabilus UV spinduliavimui
 • nepralaidi vandeniui

Eurovent® METALLIC stogo plėvelė

Eurovent METALLIC tai ketursluoksnė kombinuota stogo plėvelė, turinti aukštą garų praleidžiamumo savybę, skirta šlaitinių ventiliuojamų, bei  ištisai apkalamų stogų, dengtų bet kokia metaline danga su stačiu falcu, dengimui. Susideda iš keturių sluoksnių: 2 polipropileninių neaudininių ir vidinio funkcinio polipropilenines plėvelės sluoksnio, kuris užtikrina aukštą gaminio vandens garų praleidžiamumą ir tuo pat metu vandens nepralaidumą. Ketvirtas sluoksnis, jungiantis gaminį į ištisinį polipropileninį audinį, yra sluoksnis, atskiriantis viršutinę propileninę plėvelės dalį nuo  metalinės stogo dangos dalies. Eurovent METALLIC  pasižymi vandens nepralaidumo savybe, esant didesniam, kaip 3000 mm H2O lygiui , kas turi didelę reikšmę gaminio ilgaamžiškumui ir  stiprumui. Taip pat plėvelė turi specialius stabilizuojančius priedus, didinančius jos atsparumą UV spinduliams iki 4 mėnesių, kas įgalina atlikti stogo dengimo darbus su pavėlavimu.

Tai ekonomiškas gaminys. Eurovent METALLIC – tai aukščiausios kokybės gaminys, todėl jis yra pažymėtas originalia etikete. Gaminio originalumą patvirtina ir informaciniai užrašai, kurie įgalina greitą, teisingą ir lengvą gaminio montažą ant stogo.

Panaudojimo sritis

Plėvelė Eurovent METALLIC naudojama dengiant šlaitinius ventiliuojamus apšildytus stogus, tame tarpe stogus su ištisiniu apkalimu, dengtus bet kokia metaline danga su stačiu falcu. Eurovent METALLIC taip pat gali būti naudojama metaliniuose ventiliuojamuose ir neventiliuojamuose fasaduose kaip drenažinis ir ventiliuojamasis sluoksnis. Dėka gamyboje naudojamo vientiso polipropileninio aprišimo, turinčio atskiriančio sluoksnio paskirtį, gavome ertmę, įgalinančią pilną ventiliaciją ir vandens bei drėgmės nuvedimą iš po metalinės stogo dangos dalies, kas turi svarbią reikšmę stogo ilgaamžiškumui. Dėka stogo plėvelės Eurovent METALLIC naudojimo, dengtų metaline danga stogų ilgaamžiškumas prasitęsia mažiausiai keletu metų. Naudojant šią plėvelę nereikia palikti ventiliacinio tarpo tarp jos ir termoizoliacijos (mineralinės vatos, stiklo vatos ir pan.),  t.y. leidžiamas betarpis plėvelės ir termoizoliacijos susilietimas.

Aukšta Eurovent METALLIC gaminio kokybė garantuoja naudotojams ramybę, patikimumą, ilgaamžiškumą bei sveiką klimatą jų namuose.

Techniniai duomenys

Paviršiaus tankis
apie 490g/m2
Garų praleidžiamumas
apie 3000 g/m2/24h*
Stabilumas UV spinduliavimui
apie 4 mėnesius
Sd koeficientas
apie 0,02 m
Nepraleidžiamumas vandeniui
W 1
Ritinio matmenys
1,5 m x 25 mb = 37,5 m2

Privalumai

 • kondensato nuvedimo galimybė
 • nepralaidi vandeniui
 • pasižymi aukštu garų praleidžiamumu
 • padidintas stogo ventiliavimas
error: